Úvodná stránka / Popredajné služby a záruky / Špeciálne akcie / Dacia Servis

Autorizovaný servis Dacia

1.jpg

Servisovaním vozidla v značkovom servise máte istotu striktného dodržania postupov predpísaných výrobcom, čo zaručuje zachovanie rovnakej úrovne bezpečnosti ako pri novom vozidle.

Pracovníci servisu sú pravidelne školení a disponujú špeciálnymi prípravkami a vybavením predpísaným výrobcom. V autorizovaných servisoch Dacia navyše získate záruku
jeden rok na prácu a diely
v rámci všetkých vykonaných operácií pri platených opravách.

Vedeli ste, že…otaznik_1.png

… na mnoho servisných operácií vám Dacia ponúka fixné ceny, teda konečnú cenu za prácu i použitý materiál bez dodatočných prekvapení? Pre konkrétnu ponuku pre vaše vozidlo sa informujte v našich autorizovaných servisoch.

10 dôvodov pre návštevu autorizovaného servisu DACIA

1) Kompletná ponuka služieb

Značkové servisy DACIA vykonávajú všetky servisné služby od pravidelných prehliadok, záručných opráv po kompletnú údržbu vozidla, opravy vozidiel po havárii alebo opravy a výmeny čelných skiel.

2) Kvalita

Pri opravách sú striktne dodržiavané postupy stanovené výrobcom. Sú používané iba originálne náhradné diely a predpísané prevádzkové kvapaliny a náplne.

3) Bezpečnosť

Iba pri dodržiavaní postupov predpísaných výrobcom a rešpektovaní všetkých odporúčaní je možné zaručiť bezpečnosť vozidla. To platí nielen pre opravu vozidla po nehode, ale i pre niektoré bežné servisné operácie.

4) Používané sú iba originálne diely

Originálne náhradné diely majú rovnaké charakteristiky ako pôvodný diel namontovaný vo vozidle. Prechádzajú kontrolou kvality.

5) Preškolený personál

Technici v autorizovaných servisoch DACIA absolvujú pravidelné školenia a sú certifikovaní. Tým je udržiavaná vysoká úroveň know-how.

6) Vybavenie servisu

Autorizované servisy používajú značkovú diagnostiku a sú vybavené všetkými špeciálnymi prípravkami a náradím.

 

7) Prevádzkové náplne

Používané sú iba kvalitné výrobky spĺňajúce špecifikáciu výrobcu.
 

8) Transparentné ceny

Servisné úkony sú účtované podľa normatívov výrobcu. Na celý rad servisných úkonov sú k dispozícii fixné ceny – teda konečné ceny úkonov po započítaní práce i materiálu.
 

9) Doplnková ponuka

V značkovom servise DACIA nájdete kompletnú ponuku originálneho príslušenstva, autodoplnkov a autokozmetiky.
 

10) Doplnkové služby

Autorizované servisy ponúkajú celý rad doplnkových služieb. Nechýbajú medzi nimi napr. servisné zmluvy alebo predĺženie asistenčných služieb.