Späť

Dacia Lodgy

Představeníe Späť

Cena

Jednopriestorové vozidlo Dacia Lodgy sa dokáže prispôsobiť vašim potrebám.
Potrebujete zväčšiť prepravnú kapacitu? Stačí povedať... a splnia sa všetky vaše želania. Sedadlá v druhom rade sú sklopné a delené v pomere 1/3-2/3*. Navyše ich možno preklopiť podobne ako sedadlá v treťom rade. Tie môžete z vozidla vybrať alebo ich tam ponechať a meniť tak počet miest zo 7 až na 2.


Objem batožinového priestoru v modeli Dacia Lodgy dosahuje úplne bezkonkurenčné hodnoty: v dvojmiestnej konfigurácii je to 2 617 dm³ a aj pri sedemmiestnom usporiadaní máte na vašu batožinu stále k dispozícii priestor s objemom 207 dm³. Pri nakladaní a vykladaní navyše zaiste oceníte aj praktický nízky prah batožinového priestoru. Nabudúce sa už nemusíte rozhodovať medzi priestrannosťou interiéru vozidla a jeho prepravnou kapacitou. S vozidlom Lodgy máte oboje!


Tým sa však jeho praktickosť nekončí. Úložné priestory* s celkovým objemom 30 l sú dômyselne rozmiestnené po celej kabíne vozidla a pri každodennom používaní si obľúbite najmä dobre prístupnú a priestrannú priehradku na palubnej doske. 


* Podľa verzie.