Späť

Dacia Duster

Predstavenie Späť

Schopnosti pravého terénneho vozidla

Model Duster je čoraz veľkorysejší a za atraktívne ceny Dacia ponúka nové prvky výbavy: tempomat s obmedzovačom rýchlosti, zadný parkovací asistent, impulzné ovládanie okien alebo ukazovateľ vonkajšej teploty. Funkcie multimediálneho navigačného systému MEDIA NAV (navigáciu, telefón, rádio, médiá...) ovládate jednoducho a úplne intuitívne na dotykovom 7-palcovom displeji. Technológia Bluetooth® vám umožní telefonovať bez toho, aby ste pustili volant z rúk*, alebo môžete prostredníctvom funkcie audio streaming počúvať hudbu z prenosných zdrojov. Tie si môžete, samozrejme, pripojiť aj do USB/Jack vstupu na čelnom paneli. Technológie na palube vozidla sú spoľahlivé a maximálne užitočné.

Dacia Duster sa zamerala na svoju technologickú výbavu a na schopnosť prekonať všetky prekážky.
Model je vybavený motormi, ktoré sa vyznačujú veľmi príjemným riadením, nízkou spotrebou paliva a nižšími emisiami CO2. Funkcia Eco a ukazovateľ zmeny prevodového stupňa navyše vodičovi umožňujú prevádzkové parametre vozidla ďalej optimalizovať.

Dacia Duster je zdatná v terénnych schopnostiach zásluhou pohonu všetkých kolies a nízkej hmotnosti. Nič vás tak nezastaví ani na nespevnených cestách.

* Pri telefonovaní odporúčame zastaviť.